Özer, 'MHP 1 ya da 1'den fazla vekil çıkartarak'

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Teşkilatı Milletvekili adayları seçim esnaf ziyaretlerine devam ediyor. MHP İl Yönetimi ve Milletvekili adayları Saraçlar caddesi esnaflarını ziyaret etti.

Özer, 'MHP 1 ya da 1'den fazla vekil çıkartarak'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Teşkilatı seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

            Ziraat Yüksek Mühendisi, MHP Milletvekili Adayımız Sayın Ali Özer , MHP olarak Edirne’de her mahalleyi her sokağı her esnafı tek tek gezerek tokalaştıklarını Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan ilginin her geçen gün büyüdüğünü dile getirdi.

MHP İl yönetimi üyeleri ve Milletvekili adayları Saraçlar Caddesini ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
MHP 28. Dönem 1. Sıra Milletvekili adayı Ziraat Yüksek Mühendisi Ali Özer şunları kaydetti; “Biz Edirne halkımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Allah nasip ederse 14 Mayıs’ta Milliyetçi Hareket Partisi seçimlerden çok güçlü bir şekilde çıkacak. Halkımız Milliyetçi Hareket Partisinden 1 ya da 1’den fazla vekil çıkartarak Ankara’ya meclise göndererek çok ciddi bir destek göreceğimizi düşünüyoruz. Trafik haftamız devam ediyor bu gayretlerinden dolayı tebrik ediyoruz.  Allah ayaklarına taş değdirmesin. Bugün saraçlar caddesinde çevre esnafımızla buluşacağız. Yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.”


Muhabir
 

ANADOLU AJANSI