Muhtar adayı Kuş adaylığını davul-zurnayla duyurdu

Mahalli idareler ve muhtarlık seçimleri için hazırlıklar sürüyor. Muhtar adayları çalışmalarını sürdürüyor. Çavuşbey Mahallesi Muhtar adayı Serkan Kuş, adaylık açıklamasını 9/8'lik müzik, davul ve zurnayla yaptı. Mahalleli Kuş'a dans ederek destek verdi.

Muhtar adayı Kuş adaylığını davul-zurnayla duyurdu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yerel seçimlere kısa bir süre kaldı. Muhtar adayları mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşlara kendilerini tanıtıyor, projelerinden bahsediyor.

Edirne’nin Çavuşbey Mahallesi'nden muhtar adayı olan Serkan Kuş, adaylığını düğün havasında kutlamalar eşliğinde açıkladı.  Mahalledeki bir kahvehane önünde bir araya gelen mahalle sakinleri, muhtar adayı Serkan Kuş'u davul-zurna ve oyun havaları eşliğinde karşıladı.

Çavuşbey Mahallesi’nde muhtarlığa adaylığını açıklayan Serkan Kuş, mahalledeki bir kahvehane önünde yaptığı açıklamada destek istedi. Mahalle sakinlerinden büyük destek gören Kuş'un adaylık açıklaması adeta düğün havasında geçti.

Çavuşbey Mahallesi’nde muhtar adayı olduğunu duyuran Kuş, "Hedeflerim büyük. Kazanmak için elimden gelen gayreti, samimiyetle, ilmek ilmek işleyerek göstereceğim. Çavuşbey Mahallesi’nde çok büyük desteğiniz var. Edirne bizi konuşuyor, elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizin bana vermiş olduğunuz bu destek beni çok duygulandırdı. Hedeflerim var. Ayrımcılık yapmadan mahalle sakinlerim için elimden geleni yapacağım. Bütün kurumlarda garibanların, fakirlerin işlerini yapmak için elimden gelen gayreti göstereceğim. İnşallah rabbim nasip ederse hizmetleri daha ileriye taşımak için söz veriyorum” ifadelerine yer verdi.  Kumru Öngün