Eğitim Kurumu Müdürleri toplantısı gerçekleştirildi

Eğitim Kurumu Müdürleri Kurulu toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı Başkanlığında gerçekleştirildi.

Eğitim Kurumu Müdürleri toplantısı gerçekleştirildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne Lisesinde gerçekleştirilen, müdür yardımcıları, şube müdürleri ve resmi/özel, okul/kurum müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda; 2022/2023 eğitim/öğretim yılı I. döneminde yapılan çalışmalar, ara tatil döneminde sürdürülen çalışmalar ile yeni döneme hazırlık çalışmaları görüşülüp, değerlendirildi.

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından Eğitimde Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda hayata geçirilen Okul Öncesi Eğitimde Beslenme Desteği,  Aile Okulu Projesi, Ücretsiz Yemek Hizmeti gibi konuların görüşüldüğü toplantıda, Hayat Boyu Öğrenme, Ortaöğretimde 10.000 Okul Lisedeyiz, Devamsızlık İl Eylem Planı ile öğretmen, öğrenci ve velilerimize yönelik yapılan çalışmalar ele alınıp, değerlendirildi.

Müdür yardımcıları tarafından okul yöneticilerine yönelik teknik ve idari alanda yapılacak çalışmalara ilişkin bilgilendirme yapıldığı toplantıda, İl Müdürlüğüne bağlı tüm okullarda uygulanan Eğitimde Başarıyı Artırma Projesi ile yerel projelerin sahadan yansımaları görüşüldü.

İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, Edirne Eğitimde El Ele, Hep Birlikte Zirveye parolası ve dinamik eğitim kadrosu ile Edirne’nin eğitimde hedefin daima hep zirve olduğunu söyleyerek, bu konuda özveri ile çalışan tüm herkese teşekkür edip, eğitim öğretim yılı yeni döneminde başarılar ve kolaylıklar diledi.

HABER MERKEZİ