Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık kentte bulunan okulları ziyaret etti

Edirne Valisi H. Kürşat Kırbıyık beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ile birlikte Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi, Karaağaç Ortaokulu, Hasan Sezai Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti okul yöneticilerinden çalışmalar hakkında bilgi alıp, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Süleyman Demirel Fen Lisesi ziyaretinin ardından Karaağaç Ortaokuluna geçen Edirne Valisi H.Kürşat Kırbıyık incelemelerine burada devam etti. Karaağaç Ortaokulu öğrencilerinin düzenlediği gösteriyi izleyerek gösterinin ardından öğrencilerle sohbet eden Vali Kırbıyık hatıra fotoğrafı çekildi.

Karaağaç Ortaokulu sonrası, Hasan Sezai Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Edirne Valisi H.Kürşat Kırbıyık, sınıf ziyaretlerinin ardından öğretmen ve idarecilerle bir araya gelerek, okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaretlerin son adresi olan Selimiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret eden Vali Kırbıyık, öğrencilerle sohbet ettikten sonra atölyeleri gezdi. Kumru Öngün

HABER MERKEZİ