EDİRNE NARKOTİK EKİPLERİNDEN ZEHİR TACİRLERİNE ŞAFAK OPERASYONU

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri Uyuşturucu ve madde ticareti yapan şahıslara yönelik 8 adrese eş zamanlı şafak operasyonu düzenledi. 9 şüpheli göz altına alınırken 4 kişi ise tutuklandı.

EDİRNE NARKOTİK EKİPLERİNDEN ZEHİR TACİRLERİNE ŞAFAK OPERASYONU
TAKİP ET Google News ile Takip Et

              
               
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri il genelinde uyulturucu ticareti yapan şahıslara yönelik operasyon düzenledi. 8 adrese eş zamanlı yapılan şafak operasyonunda 9 kişi göz altına alındı, 4 kişi ise tutuklandı. Adreslerde yapılan aramalarda ise uyuşturucu maddeler ile birlikte silah, tüfek ve mermiler ele geçirildi.

 Aramalarda ele geçirilen bin 950 gram esrar maddesi, 1 adet tabanca, 2 adet yarı otomatik pompalı tüfek, 75 adet tabanca fişeği, 9 adet pompalı tüfek fişeği, 3 adet fişeklenmiş satışa hazır 7.44 gram esrar maddesi ve yine satışa hazır vaziyette 0.62 gram metamfetamin maddesine el konuldu.

Düzenlenen operasyonda 9 şüpheli gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından 9 şüpheliden 4'ü çıkarıldıkları adli makamlar tarafından tutuklanırken, 2 şüpheli adli kontrol şartıyla, 3 şüpheli ise savcılıktan serbest bırakıldı.