AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı aday açıklama toplantısında Edirne Belediye Başkan adayının Belgin İba olduğunu duyurdu. 

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Edirne'nin aralarında bulunduğu 11 büyükşehir ile 15 ilin olmak üzere toplam 26 şehrin belediye başkan adayını açıkladı.  AK Parti'nin Edirne adayı İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyuruldu.

İstanbul, Kocaeli, Eskişehir, Erzurum, Denizli, Bursa, Aydın, Balıkesir, Muğla, Samsun ve Ordu Büyükşehir belediyeleri ile Giresun, Elazığ, Edirne, Düzce, Bitlis, Bingöl, Çanakkale, Çankırı, Kastamonu, Rize, Sinop, Tokat, Yalova, Isparta ve Artvin'in adayları ilan edildi. 11 büyükşehir ile 15  ilin belediye başkan adaylarının açıklandığı toplantıda adaylığı belli olan isimlerden birisi de Edirnelilerin merakla beklediği isim oldu. AK Parti’nin Edirne Belediye Başkan Adayının Belgin İba olduğu açıklandı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen aday açıklama toplantısında Edirne adayı Belgin İba da yer aldı.    Haber Merkezi

HABER MERKEZİ