Yeşilay'dan iftar programı

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Edirne Şubesi tarafından, 'Bağımlılıklar ile Mücadele Çalışmalarında aktif rol oynayan Genç Yeşilay Üyelerine' yönelik iftar programı düzenlendi.

Yeşilay'dan iftar programı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Gerçekleşen iftar programına; Yeşilay Bölge Koordinatörü Sebahattin Bilgiç, Edirne Yeşilay Şubesi Başkanı Müzekka Bayrak, Edirne Yeşilay Spor Kulübü Başkanı Ahmet Yence, Trakya Üniversitesi Genç Yeşilay Topluluğu Akademik Danışmanı Prof. Dr. Ali Öztürk, Genç Yeşilay Topluluk Başkanı Aleyna Gültaş ve 120 Genç Yeşilay Gönüllüsü Üniversite Öğrencisi katılım sağladı.

Edirne Yeşilay Şubesi tarafından; 2023 – 2024 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte, Türkiye Bağımlılıklar ile Mücadele çalışmaları kapsamında “sanat, kültür, spor, saha ve stant faaliyetlerinde” aktif rol oynayan, “hem akranlarını hem de çocukları” zararlı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve bağımlılıklar ile mücadele de farkındalık oluşturmak için gönüllü aktiviteler gerçekleştiren “Trakya Üniversitesinde eğitim gören 120 Genç Yeşilay Üyesine” iftar programı düzenlendi.

Gerçekleşen iftar programı sonrasında Yeşilay temsilcileri, öğrencilere tek tek teşekkür ederek, yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında değerlendirmede bulunuldu. İftar programına katılım sağlayan öğrencilere çeşitli hediyelerin verilmesi ile program son buldu.

Edirne Yeşilay şubesi tarafından her yıl; bağımlılıklar ile mücadele çalışmaları kapsamında, toplumun tüm kesimine yönelik ücretsiz “eğitim programları, sportif/kültürel ve sanatsal aktiviteler, turnuvalar, söyleşi ve sohbetler, buluşma programları, saha ve stant çalışmaları, paydaş kurum ve kuruluşlar ile işbirliği programları, bağımlı ve bağımlı yakınlarına yönelik destek hizmetleri” gerçekleştiriliyor. Yıl boyunca gerçekleşen ve gerçekleşmesi planlanan faaliyetler, Edirne Yeşilay Şubesinin sosyal medya hesaplarında paylaşılıyor.  Haber Merkezi

HABER MERKEZİ