Uyuşturucu ticareti suçundan hakkında arama kararı bulunan şahıs yakalandı

Edirne'de jandarma ekipleri tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama suçundan yurt dışı çıkış yasağı ve arama kaydı bulunan 1 şahıs kaçamaya çalışırken yakalandı.   

Uyuşturucu ticareti suçundan hakkında arama kararı bulunan şahıs yakalandı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişileri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkartarak faillerini yakalayarak adli mercilere teslim edilmesi sağlamak amacıyla çalışmalar sürüyor.

Bu kapsamda; Asayiş Timleri ve JASAT Dedektifleri tarafından Edirne ili Keşan ilçesinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan araştırma ve takip sonucu; hakkında uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama suçundan yurt dışı çıkış yasağı ve arama kaydı bulunan 1 şahıs Meriç sınır hattında bulunan Askeri Yasak Bölgede yurt dışına kaçmaya çalışırken yakalandı.

Yakalanan şahıs işlemlerinin tamamlanmasına müteakip sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişilerin yakalanarak adli makamlara teslim edilmesini sağlamak amacıyla çalışmaların devam edeceği belirtildi. Haber Merkezi

HABER MERKEZİ