'Tüm Edirne'mizin, yüzünü güldürmeye talibiz'

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan adayı Belgin İba, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Seçime kısa bir süre kala gece gündüz demeden vatandaşlarla bir araya geliyor.

'Tüm Edirne'mizin, yüzünü güldürmeye talibiz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlk olarak Cumhur İttifakı Edirne Belediye Meclis Üyesi adayı Hasene Meriç’in düzenlediği programa katılarak kadınlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan adayı Belgin İba, “Edirne’mizin geleceğine, tüm hemşehrilerimle hep birlikte imza atacağız. Her bir hemşehrimiz için, hayatı kolaylaştıracak ve Edirne’mizi güzelleştirecek projelerimizle Hep Birlikte Edirne” dedi.

Daha sonra AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Derya Öztekin ve 27. Dönem AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat ile birlikte adliye çalışanlarını ziyaret eden İba, kente ziyaretlerinden dolayı Oya Eronat’a ve adliye çalışanlarına teşekkür etti.

 “TÜM EDİRNE’MİZİN, YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE TALİBİZ”

Ardından Talatpaşa Caddesi’ndeki esnafları ziyaret eden İba, hayırlı işler dileyerek taleplerini not aldı.

İba, tüm Edirne’nin yüzünü güldürmeye talip olduklarını belirtti.

Daha sonra AK Parti İl Başkanvekili Aydoğan Akıncı ile Merkez İlçe Başkanı Engin Makak’ın Başkanlığında gerçekleştirilen Merkez İlçe Haftalık Yönetim Kurulu Toplantısına katılan İba, mahalle başkanlarının da katıldığı toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

Son olarak 2002 yılından bu yana faaliyet sürdüren HOTEAD Edirne Gençlik ve Spor Kulübünü ziyaret ederek Dernek Başkanı Mehmet Grammeşin ve üyeleriyle görüşen İba, misafirperverlikleri için teşekkür etti. Haber Merkezi

HABER MERKEZİ