TREDAŞ kesinti yapılacak bölgeleri duyurdu

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş (TREDAŞ), kentte yeni trafo tesisi irtibat ve enerjilendirme çalışması nedeniyle belli kesinti uygulanacağını duyurdu.

TREDAŞ kesinti yapılacak bölgeleri duyurdu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne’de yeni trafo tesisi irtibat ve enerjilendirme çalışması nedeniyle 26 Ağustos Cumartesi günü Hızlı Tren Yolu Güzergahında Kalan Enerji Nakil Hattı Demontaj - Montaj Çalışması nedeniyle Edirne Merkez İstasyon Mahallesinin Kumluca Bağlığı Küme Evler, 1023 ve 10005 Sokakları Bölgesinde kalan bağ evleri ile diğer tesisleri 10.00- 15.00 saatleri arasında olmak üzere 5 saatlik enerjisiz kalacak.

27 Ağustos Pazar günü 10.00-12.00 saatleri arasında Edirne Şehir Fatih Mahallesinin; Hadımağa TOKİ Konutları bölgesi Alpaslan Türkeş Caddesi ve civarları, 10003 Sokak, Şehit Ercan Gedikli Sokak ve Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Yeni Trafo Tesisi İrtibat ve Enerjilendirme Çalışması Nedeniyle enerjisiz kalacak.

28 Ağustos Pazartesi günü 09.00- 17.00 saatleri arasında Yeni Trafo Tesisi İrtibat ve Enerjilendirme Çalışması Nedeniyle Edirne Şehir Kocasinan Mahallesinin; Ladin Evleri ve Civarı Yerleşim alanı, Birincikent Sitesi ve Civarları, Adrian Konakları ve Civarları ile Sera Villaları ve Çağla Villaları 8 saat enerjisiz kalacak.

Haber Merkezi

HABER MERKEZİ