PEKER YAPI MARKET YENİDEN HİZMETE GİRDİ

Seramik, banyo, parke ve aksesuar malzemelerinin satışını uzun yıllardır gerçekleştiren Peker Yapı Market, yenilenen yüzüyle tekrar açıldı.

PEKER YAPI MARKET YENİDEN HİZMETE GİRDİ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

                Edirne'de uzun yıllardır hizmet veren Peker Yapı Market yenilenen yüzüyle tekrar hizmete açıldı. İstasyon Mahallesi Tren Garı karşısında seramik, banyo, parke ve aksesuar malzemelerinin satışını yapan yapı market yenilenen yüzüyle birlikte tekrar hizmete girdi. Gerçekleştirilen görkemli açılış töreninde kurdeleyi AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Belediye Başkanı Recep Gürkan,Başkan Yardımcıları Selçuk Çakır ve Yaver Tetik İşletme sahibi Yaşar Peker, Saadet Partisi İl Başkanı Sinan Tekin, TED Edirne Koleji Kurucusu Nesim İba, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, birlikte kesti.

                Yaşar Peker, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Belediye Başkanı Recep Gürkan ve beraberindeki misafirlere işletmeyi gezdirdi ve malzemeler hakkında bilgi verdi.

                İstasyon Mahallesi'nde gerçekleştirilen açılış törenine yoğun katılın gösterildi. Yeni iş yerinin hayırlı olmasını dileyen AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, aynı zamanda açılan iş yerinin istihdama da katkı sağlanacağını dile getirdi.

                Açılışta konuşan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Recep Gürkan, "Kuruluşundan bu güne marka olan Peker ticaretin yenilenen işyerinin açılışını yapıyoruz. Kendisine, ailesine ve çalışanlarına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Allah bol kazançlar nasip etsin. Ekonomik anlamda da istihdama katkı sağlaması çok değerli bir davranıştır. Yaşadığınız şehre katkıda bulunmak her türlü takdirin üzerinde. Bu vesileyle Yaşar Peker'i kutluyorum" dedi.

                Açılışta konuşan işletme Sahibi Yaşar Peker, "25 yıldır bu iş ile uğraşıyorum. Daha önce de hizmet veriyorduk ama şimdi yenilenen yüzümüzle müşterilerimize daha konforlu ve daha lüks hizmet vereceğiz. Şuanda 5 çalışanımız var. Hedefimiz istihdama da daha fazla katkı sunmaktır. Hayırlısı olsun" ifadelerini kullandı.