Ormankıran Kur'an Kursu Öğrencilerini Misafir Etti                 

   Süloğlu Belediyesi, ilçedeki camilerde Yaz Kur'an Kurslarına katılan öğrencileri Süloğlu Barajı Sosyal Tesislerinde öğlen yemeğinde misafir etti.

Ormankıran Kur'an Kursu Öğrencilerini Misafir Etti                 
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Her yıl yaz aylarında açılan Kuran Kursu’nun öğrencileriyle keyifli vakit geçiren Ormankıran, yaz Kura’an Kursuna katılan öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada;”sayın kaymakamımızın himayesinde müftülüğümüzün açmış olduğu yaz kuran kursu için kendilerine teşekkür ederim. Eğer dinimizi öğreneceksek Diyanet İşleri Başkanlığımızdan, değerli hocalarımızdan öğreneceğiz. Bizler her zaman her konuda ilçemizde başta gençlerimiz ve siz değerli çocuklarımıza katkı sağlayacak çalışmalara destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

“Dereceyle bitiren öğrencilere altın”

              Belediye Sosyal Tesislerinde İlçe Kaymakamı Özgür Kaya’nın da katıldığı yemekte konuşmasına devam eden Ormankıran;” Bugün de belediyemiz sosyal tesislerinde sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduk. Sizler de buradayken sayın kaymakamımızla görüştük ve bizler Süloğlu Belediyesi olarak Yaz Kur’an Kursunu birincilik ile bitiren öğrencimize küçük altın, ikinciye gram altın, üçüncüye de yarım gram altın vereceğiz. İki hafta sonra bitecek olan kurslarımızdaki tüm öğrencilerimizin gözlerinden öpüyorum. Bizler her zaman evlatlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Haber Merkezi

HABER MERKEZİ