Öğrenciler el emeği ürünleriyle kermes düzenledi 

'Önce insan önce ahlak' sloganıyla yola çıkılarak Edirne Selimiye İmam Hatip Ortaokulu'nda gelirleri ihtiyaç sahibi öğrenciler için kullanılacak kermes düzenlendi.

Öğrenciler el emeği ürünleriyle kermes düzenledi 
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Okul aile birliği koordinesinde düzenlen kermeste el emeği göz nuru ürünler satışa sunuldu.  Öğrenciler yararına düzenlenen kermese duyarsız kalmayan misafir ve öğrenci velileri yoğun ilgi göstererek hem alışveriş yaptı hem de bağışta bulundu.

Kermese İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, İl Başkan Yardımcısı Rasim Özgün, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Engin Makak, Sivil Toplum ve Gönüllü Kuruluş Temsilcileri, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Okul-veli dayanışması çerçevesinde yapılan kermes sivil toplum kuruluşu, gönüllü kuruluşların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Öğrenci veli ve mezunların katıldığı kermeste herkes beğendiği üründen satın aldı. Okul Aile Birliği Yetkilileri, kermes geliri ile ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanacağını aktardı.

Kermese katılan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Okul Aile Birliği Başkanı Cüneyt Ulu ve Okul Müdürü Fatih Ot'a bu değerli ve faydalı organizasyon için teşekkür ederek el emeği göz nuru ürünlerden alarak destek oldu.  Fahrettin Baydar

Fahrettin Baydar