• Haberler
  • Edirne
  • Milli piyango yılbaşı biletleri satışa çıktı

Milli piyango yılbaşı biletleri satışa çıktı

Milli piyango biletleri satışa çıktı. Vatandaşlar her yılbaşı akşamı olduğu gibi bu yılda piyango idaresinin gerçekleştireceği özel çekilişi zengin olma umudu ile bekliyor. Talihin yüzüne güleceğini düşünenler şimdiden bilet almaya başladı.

Milli piyango yılbaşı biletleri satışa çıktı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Biletler satışta

Milli piyango idaresi yılbaşı çekilişi için büyük ikramiye tutarını bu yıl 400 milyon lira olarak belirlendi. Edirne’de bayi sahibi Tülay Ceylan, biletlerin Kasım ayı itibari ile satışa sunulduğunu ve şansına güvenenlerin bilet almaya başladığını belirtti.

Bu yıl tüm zamanların en yüksek ikramiyesinin dağıtılacağını ifade eden Ceylan, bu sebeple heyecanın dorukta olduğunu ifade etti. Rastgele ayrıca, “Büyük ikramiye bu yıl 400 milyon lira olarak belirlendi. Heyecanlı geçecek diye düşünüyorum. Talihine güvenenler mutlaka şansını denesin. Büyük ikramiye inşallah bizim bayimizden satılan bilete isabet eder.” Dedi.

Milli piyango 2024 yılı yılbaşı büyük ikramiyesi 400 milyon TL, dağıtılacak toplam ikramiye tutarı ise 2 milyar 355 milyon 650 bin TL olacak. Bilet fiyatları ise çeyrek 100 lira, yarım 200 lira, tam bilet ise 400 lira olarak belirlendi.

Yılbaşı ikramiyesi hayal edenler biletlerini gezici ve sabit bayilerin yanı sıra online olarak www.millipiyangoonline.com adresinden Milli Piyango Şans Oyunları uygulanmasından dijital olarak alabilecek.

Büyük ikramiye çıkana kadar çekilişe devam edilecek

Milli piyango yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin tamamı dağıtım garantili olacak. Belirlenen kural ile bilet payına bakılmaksızın, büyük ikramiye, isabet ettiği satılan bilet ya da biletler arasında eşit olarak dağıtılacak. Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiye çekilişi satışı yapılan bilete çıkana kadar devam edecek. Kumru Öngün

KUMRU ÖNGÜN