• Haberler
  • Edirne
  • Kırkpınar'a gelecek misafirlere rezervasyon yaptırın çağrısı

Kırkpınar'a gelecek misafirlere rezervasyon yaptırın çağrısı

Bu yıl 663'üncüsü düzenlenecek Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne gelecek misafirler için Edirne'deki oteller hazırlıklarını tamamladı. Aliba Hotel Genel Müdürü Esra Göktepe Lynch, Kırkpınar'a geleceklere rezervasyonlarını son güne bırakmamaları konusunda çağrıda bulundu.

Kırkpınar'a gelecek misafirlere rezervasyon yaptırın çağrısı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri 1 -7 Temmuz 2024 tarihleri arasına Sarayiçi Er Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

Tarihi organizasyon için biletler satışa çıktı. Edirne’deki oteller son hazırlıklarını tamamladı. Rezervasyon almaya başlayan otellerin tam kapasite doluluk oranına ulaşması bekleniyor.

Aliba Hotel Genel Müdürü Esra Göktepe Lynch, geçmiş yıllarda da aynı yoğunluğun yaşandığını ve bu yıl daha da kalabalık bir katılım olmasını beklediklerini belirtti.

Özellikle 6 Temmuz  tarihinde doluluk oranının neredeyse yüzde 92'ye ulaştığını ve rezervasyonların devam ettiğini ifade eden Lynch, önceden rezervasyon yaptırmayan ziyaretçilerin o tarihlerde otellerde yer bulmasının mümkün olmayacağına değinerek misafirlere çağrıda bulundu.

Başpehlivanın seçildiği gün için otelin doluluk oranının yüzde 92'lere ulaştığını söyleyen Göktepe Lynch, "Şu anda taleplerimiz açık, her yerden arayan müşterilerimiz var. Bursa’dan, Sakarya’dan talepler var.  Özellikle Antalya’dan bu konuyla ilgili çok telefon alıyoruz. Bu spora gönül vermiş konuklarımı için hazırlıklarımızı tamamladık. Gerçekten çok yoğun bir ilgi var. Özellikle başpehlivanlık güreşlerinin yapılacağı gün doluluk oranımız şimdiden yüzde 90-92'lere ulaştı. Rezervasyonlarımız hala devam ediyor. Son kalan odalarımız var onlar için de bir an önce rezervasyon yaptırmalarını öneriyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli konudur. Misafirlerimize oda seçimlerinde ve fiyatlandırmalarda da yardımcı oluyoruz " şeklinde açıklamada bulundu.

Bazı otellerin fiyatları yükseltebildiğine dikkat çeken Göktepe Lynch, rezervasyonların güvenilir ve bilindik acenteler aracılığı ile yapılmasını tavsiye etti. Fahrettin Baydar

Fahrettin Baydar