• Haberler
  • Edirne
  • Jandarma ekipleri okul servis araçlarını denetledi

Jandarma ekipleri okul servis araçlarını denetledi

Edirne'de jandarma ekiplerince Keşan ilçesi Çamlıca Köyü İlkokulu ve Ortaokulunda taşımalı eğitim gören öğrencileri taşıyan okul servis araçları denetlendi.

Jandarma ekipleri okul servis araçlarını denetledi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması, can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının engellenmesine yönelik kontrol, denetim ve bilgilendirme çalışmaları sürüyor.

Bu kapsamda; Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması Timleri tarafından Keşan ilçesi Çamlıca Köyü İlkokulu ve Ortaokulunda taşımalı eğitim gören öğrencileri taşıyan okul servis araçları kontrol ve denetime tabi tutuldu.

Ayrıca eğitim ve öğretim yılında herhangi bir üzücü olaya sebebiyet vermeden taşımalı eğitime devam edilmesini sağlamak amacıyla temel trafik konuları hakkında bilgilendirme faaliyeti icra edildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, trafik kazalarının engellenerek can ve mal kaybının önlenmesi ve güvenli bir trafik akışının sağlanmasına yönelik kontrol, denetim ve bilgilendirme faaliyetlerinin devam edeceği belirtildi.  Haber Merkezi

HABER MERKEZİ