• Haberler
  • Edirne
  • Jandarma ekipleri hırsızlık olaylarına geçit vermiyor

Jandarma ekipleri hırsızlık olaylarına geçit vermiyor

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri ve JASAT Dedektifleri tarafından Keşan İlçesi Çamlıca Köyü mevkiinde bulunan ormanlık alanın etrafındaki dikenli telleri keserek çalmaya çalışan 1 şüpheli şahıs suçüstü yakalandı.

Jandarma ekipleri hırsızlık olaylarına geçit vermiyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişileri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkartarak faillerini yakalayarak adli mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.          

Asayiş Timleri ve JASAT Dedektifleri tarafından Keşan İlçesi Çamlıca Köyü mevkiinde bulunan ormanlık alanın etrafındaki dikenli telleri keserek çalmaya çalışan 1 şüpheli şahıs suçüstü yakalandı.

Olayla ilgili olarak tahkikat başlatıldı.

Edirne Valiliği’nden yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması ve yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişilerin yakalanarak adli makamlara teslim edilmesini sağlamak amacıyla titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak yine halkımızın desteği ile devam edilecektir.” İfadelerine yer verildi.

Haber Merkezi

HABER MERKEZİ