İba 'Gençliğin enerjisi, Edirne'de parlayacak'

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Sık sık vatandaşlar ile bir araya gelmeye özen gösteren İba, talepleri ve önerileri dinleyip not alıyor.

İba 'Gençliğin enerjisi, Edirne'de parlayacak'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

“Hep Birlikte Edirne” sloganıyla çalışmalarını sürdüren İba, vatandaşlardan desteklerini istiyor.

İba, Edirne İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Edirne Valiliği personelini ziyaret ederek işlerinde kolaylıklar diledi.

İba, sıcak karşılamaları için personele teşekkürlerini sundu.

 “EDİRNE'NİN BU SEFER UMUDU VAR”

İba, sonrasında Şükrüpaşa Mahallesi’ndeki Özar Market çalışanlarını ziyaret etti. Alışverişini yapan vatandaşlar ile sohbet eden İba, “Edirne'nin bu sefer umudu var... Geleceğe dair, güzel bir şehre dair, huzurlu, yeşil sokaklara dair umudumuz var... Edirne'miz için çok güzel projelerimiz var.” Dedi.

“EDİRNE, HEP BİRLİKTE, ÇOK GÜZEL”

İba, Çavuşbey Mahallesi Ağaç Pazarı Caddesi üzerindeki esnafları ve kahvehanelerini ziyaret etti.

Talepleri ve önerileri dinleyen İba, “Hemşehrilerimizin sıcak ve samimi ilgisi, bizlere olan teveccühü; heyecanımızı, coşkumuzu ve umudumuzu artırıyor… Edirne, hep birlikte, çok güzel!” şeklinde konuştu.

“BİZLERİ ÇOK YEŞİL BİR EDİRNE BEKLİYOR”

Saraçlar Caddesi’nde yer alan proje tanıtım noktasını ziyaret eden İba, ardından caddedeki esnaflar ile bir araya geldi. Vatandaşlar ile sohbet edip desteklerini isteyen İba, “Her bir sokağında izimiz var... Her mahallemizde bir sohbetimiz, bir sadamız var... Projelerimizin kısa tanıtımlarını görmek isteyen vatandaşlarımızı Saraçlar Caddemize davet ediyoruz. Resimler, gerçekleri anlatmakta ne kadar etkili bilemem ama, bizleri çok güzel, çok yeşil bir Edirne'nin beklediğinden emin olabilirsiniz...” dedi.

“GENÇLİĞİN ENERJİSİ, EDİRNE’DE PARLAYACAK…”

İba, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Ahmet Murat Çağlayan, Edirne İl Gençlik Kolları Barış Gündoğdu ile birlikte Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği iftar programında gençler ile bir araya geldi.

Gençlerle uzun uzun sohbetler eden İba, soruları cevapladı. İba, “Gençliğin enerjisi, Edirne’de parlayacak…” ifadelerini kullandı.

İftar sonrasında Diamond City sakinleriyle buluşan İba, beklentilerini dinlediği komşuları ile Edirne ve çalışmaları üzerine sohbet etti.

İba, samimi karşılamaları ve destekleri için vatandaşlara teşekkür etti.

Haber Merkezi

HABER MERKEZİ