İba, Edirnelilerin evlerine misafir oluyor

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, saha çalışmaları kapsamında hane ziyaretlerine devam ediyor. İba 'Hane Hane Edirne' programı çerçevesinde Şükrüpaşa ve Fatih Mahallesi'nde vatandaşların evlerine misafir oldu.

İba, Edirnelilerin evlerine misafir oluyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

“Hane Hane Edirne” programı diyerek “Hep Birlikte Edirne” sloganıyla çalışmalarına devam eden Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, Fatih Mahallesi sakinlerinden Burcu ve Tuğrul Kaniğ çiftinin evine konuk oldu.

“Edirne’mizin güzel evlatları, gelecekleri, sizler için çok güzel planlarımız var”

Çiftin çocukları Alya ve Beren’in yaptıkları resmi İba’ya hediye etti. Resimde, “Sizi çok seviyoruz başkanım, inşallah belediye başkanı siz olursunuz” notunu ekleyen Alya ve Beren’e teşekkür eden İba, “Elleriyle yaptıkları bu resim ve yazdıkları not, beni hem duygulandırdı hem de çocukların kalplerinde böyle bir yer edinmenin mutluluğunu yaşattı. Edirne’mizin güzel evlatları, gelecekleri, sizler için çok güzel planlarımız var. Çizdiğiniz resimler kadar yeşil ve güneşli bir Edirne, sizi bekliyor.” Dedi.

“Gönüllerinizde bizlere ayırdığınız yerin kıymeti öyle büyük ki”

İba, ardından Şükrüpaşa Mahallesi’nde ikamet eden Zehra Kobaş'ın evine misafir oldu.

Kobaş ailesi ve komşularıyla sohbet eden İba, “Gönüllerinizde bizlere ayırdığınız yerin kıymeti öyle büyük ki. Bunun değerini biliyor ve bu teveccühünüzün tüm sorumluluğunu taşıyoruz. Edirne’deki tek tek her bir hemşehrim için, hep birlikte, en güzel Edirne’yi gerçek kılacağız. Desteğiniz, verdiğiniz güç ve güzel kalpleriniz için yürekten teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

HABER MERKEZİ