• Haberler
  • Edirne
  • İba 'Edirne'nin vizyonunu geliştirecek projelerimiz var'

İba 'Edirne'nin vizyonunu geliştirecek projelerimiz var'

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, 'Hep Birlikte Edirne' diyerek çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

İba 'Edirne'nin vizyonunu geliştirecek projelerimiz var'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhur İttifakı Edirne Belediye Başkan Adayı Belgin İba, sık sık vatandaşlar ile bir araya gelerek taleplerini ve önerilerini dinliyor.

İba, Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş (TREDAŞ) Edirne İl Müdürü Ahmet Keleş'i ziyaret etti.

Çalışan personeller ile de görüşen İba, emekleri için teşekkür edip, işlerinde kolaylıklar diledi.

İba, çeşitli dağıtım şirketlerinin Edirne'de faaliyet gösteren kurye çalışanlarıyla bir araya geldi.

Edirne'nin yollarını güzelleştireceklerini dile getiren İba, "Kuryelerimiz hemşehrilerimizin siparişlerini, güvenli, temiz ve jilet gibi yollardan geçerek teslim edecekler." Dedi.

Parkta oturan vatandaşlar ile de selamlaşan İba, parkları ve yeşil alanları artıracaklarının müjdesini verdi.

İba, Bizim Toptan Market Müdürü İbrahim Şenyüz eşliğinde market çalışanı vatandaşlar ile bir araya geldi.

İba, emeği ve alın teriyle çalışan her bir vatandaş için çok güzel bir Edirne'nin geldiğini söyledi.

Ciğerci Niyazi işletmesinin ustalarına aday olduktan sonra sohbet edeceklerinin sözünü verdiklerini söyleyen İba, bir sözlerini daha tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

İşletme Sahibi Niyazi Bey ve çalışanlarıyla keyifli vakit geçirdiklerini dile getiren İba, destekleri için teşekkürlerini sundu.

 

İba, geçmiş dönemlerde Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanlığı görevini yapmış iş insanı Sami Arda'yı işletmesi Arda Toptan Gıda'da ziyaret etti.

İba, geçtiğimiz günlerde ebediyete uğurladığı annesi için taziye dileklerini iletti.

İba, Aksan Mühendislik firmasının sahibi Samet Aksan ve işletmesinde çalışan vatandaşlar ile bir araya gelerek hatırlarını sordu.

İba, destekleri ve sohbetleri için vatandaşlara teşekkürlerini sundu.

İba, Edirne'nin 145 amatör spor kulübüne toplamda 10 milyon TL tutarında nakdi desteğin gerçekleştirilmesi törenine katıldı.

Edirne'nin sporda nice başarılara imza atacağı, her alanda sporun ve sporcunun yanında olacakları projelerin hazır olduğunu belirten İba, spor adası projesi ile hem istihdamın sağlanacağını hem de Edirne'de yeni sporcuların yetişeceğini ifade etti.

İba, Onur-Er Panorama sitesi sakinleriyle bir araya geldi.

Güzel sohbetlerin gerçekleştiği buluşmada, vatandaşlar önerilerini ve taleplerini dile getirdi.

"EDİRNE'Yİ ÇOK İLERİYE TAŞIYALIM İSTİYORUZ"

Gece gündüz demeden Edirne'de her bir vatandaşa ulaşmak için yoğun bir tempoda çalıştıklarını dile getiren İba, "Edirne'nin sorunlarını 5 yıldır vatandaşlarımızdan dinledik. Her bir vatandaşımızla bire bir temas etmeye çalıştık. Edirne için bir çabamız var. Edirne'yi çok ileriye taşıyalım istiyoruz" dedi.

"EDİRNE İÇİN DAHA İYİSİNİ HAK EDİYORUZ"

Edirne'nin çok özel bir şehir olduğunu vurgulayan İba, "Daha iyi şartlarda olalim, daha iyi bir Edirne'de yaşayalım diye çalışıyoruz. Daha iyisini hak ettiğimizi düşünüyoruz. Heyecanlıyız. Heyecanımız seçimi kazanmak değil, Edirne'ye projeleri kazandırmak. Edirne'nin sorunlarını biliyoruz. Gecemizi gündüzümüze katıp Edirne'yi daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz" şeklinde konuştu.

"EDİRNE'NİN VİZYONUNU GELİŞTİRECEK PROJELERİMİZ VAR"

Edirne'nin yerel hizmetlerde yetersiz kaldığını söyleyen İba, "Edirne'nin vizyonunu geliştirecek projelerimiz var. İstiyoruz ki bu dönem en güzel projeleri yapalım bu şehri hak ettiği yere getirelim. Vatandaşlarımız da öyle çok büyük şeyler istemiyorlar mesire alanlarımız olsun, çocuğumuzu alıp parka gidelim, arabalarımızı güvenle otoparka bırakalım. Bunların çok daha fazlasını hep birlikte yapacağız. Hepimiz gerçekten de en iyisini hak ediyoruz. Bu duygularla biz de diyoruz ki bu şehri biz daha iyi yerlere getirmek için gecemizi gündüzümüze katarız. Edirne'mizin bütün değerleriyle birlikte, sivil toplum kuruluşlarımızla, iş insanlarımızla, her bir esnafımızla, ögrencimizle hep birlikte yönetiriz Edirne'yi. İnşallah bu şehre hizmet etmek nasip olur." Dedi.

İba, sonrasında vatandaşların sorularını yanıtladı. Projelerini anlatan İba, site sakinlerine destekleri için teşekkür etti.

Haber Merkezi

HABER MERKEZİ