Hırsızlık suçundan hapis cezası olan hükümlü yakalandı

Edirne'de Jandarma ekipleri tarafından hırsızlık suçundan hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası olan şahıs yakalandı.

Hırsızlık suçundan hapis cezası olan hükümlü yakalandı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne İl Jandarma Komutanlığınca sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanması, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişileri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkartarak faillerini yakalayarak adli mercilere teslim edilmesi sağlamak amacıyla çalışmalar sürüyor.

Bu kapsamda; Asayiş Timleri ve JASAT Dedektifleri tarafından Edirne il merkezinde aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan araştırma ve takip sonucu; Bina içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık suçundan hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası ile arama kaydı olan 1 şahıs yakalandı.

 Yakalanan şahıs işlemlerinin tamamlanmasına müteakip sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, yasadışı faaliyeti olan kişi veya kişilerin yakalanarak adli makamlara teslim edilmesini sağlamak amacıyla titiz ve gayretli çalışmaların devam edeceği bildirildi.   Haber Merkezi

HABER MERKEZİ