Edirne Fenerbahçeliler Derneği'nden Ramazan yardımı

Edirne Fenerbahçeliler Derneği geleneksel olarak her ramazan ayında olduğu gibi bu yılda Edirne'de ihtiyaç sahiplerine Ramazan gıda alışveriş çeki yardımında bulundu.

Edirne Fenerbahçeliler Derneği'nden Ramazan yardımı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İhtiyaç sahibi 20 öğrenci ve ailesine 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesinde Öğretmen olan dernek yönetim kurulu üyeleri Tolga Onüçler ve Burkay mazlumun desteğiyle yardım çekleri ihtiyaç sahiplerine teslim edilmek üzere Okul müdürü Fikret Tilfir’e verildi.

Medrese Alibey Mahale’sinde yaşayan 20 ihtiyaç sahibi aileye de yardım eden dernek yönetimi yardım çeklerini Edirne’nin Tek kadın muhtarı olan Medrese Alibey Mahale Muhtarı Nesrin Günay’a takdim etti.

10 İhtiyaç sahibi ve kentte yaşayan depremzede ailelere de yardım çekleri elden verildiğini ifade eden Edirne Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Ceylan yapmış olduğu açıklamada, “Toplamda 50 ihtiyaç sahibi aileye ulaşabildiğimiz için mutluyuz, zor günlerde yardımlaşmanın çok önemli olduğunu düşünüyorum, imkanı olan dernek üyeleri ve yöneticilerinin bu yardımları yaptıkları ve bizlerinde buna aracılık etmemize vesile oldukları için teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Edirne Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Nedim Mercan da açıklamasında, “Geleneksel hale getirdiğimiz ramazan gıda yardımlarımızı görevde olduğumuz sürece devam ettireceğiz, Edirne Fenerbahçeliler Derneği yönetimi olarak yardımda emeği geçen üyelerimize, yöneticilerimize, yardım çeklerinin hazırlanmasında desteğini esirgemeyen Tuğra Marketler sahibi Oktay Topalova’ya teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

HABER MERKEZİ