Edirne'de 14 yazar imza gününde okurlarıyla buluştu

14 eğitimci, şair ve yazar Edirne'de düzenlenen imza gününde okurlarla bir araya geldi. İlleri gezerek düzenlenen kitap fuarlarında okuyucularla imza gününde bir araya gelen Trakya'lı 14 yazarın bu sefer ki durağı ise Edirne oldu.

Edirne'de 14 yazar imza gününde okurlarıyla buluştu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne’de Black Kitap Kafe’de düzenlenen imza gününe katılan Trakyalı yazarlar, okurlarıyla bir araya geldi.

              Kitap imza günü etkinliğinde Alaeddin İkican, Asya Nur Şener, Aytekin Duran, Emine Gürtoprak Özdilek, Eylem Yıldız , Gürsel İleri, İbrahim Koser, İnci Yılmaz Şimşek , Merve Mandalı, Namigâr  Durak Başbuğoğlu , Nazmi Metin, Onur Koç, Şelale Coşkuntuna ve Yılmaz Taşdelen yer aldı.

Çocuk edebiyatından şiire, öyküden romana kadar geniş bir yelpazede yer alan yazarlar, kitaplarını okurları için imzaladı.

Edirne'de kitapseverlere bir yanda kahvelerini içerken bir yanda da kitap okuma imkanı sunmayı hedeflediklerini söyleyen İşletme sahibi Selçuk Turgay, 14 Trakyalı yazarın bir arada olduğu imza günü etkinliği gerçekleştirdiklerini belirtti.

İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne'den olmak üzere 14 eğitimci, yazar ve şairin imza günü etkinliğinde bir araya geldiğini ifade eden Turgay, belli aralıklarla bu şekilde etkinliklerin yapılacağını belirterek tüm kitapseverleri işletmesine davet etti.

Mithat Paşa Mahallesi Oral Onur Sokak adresinde bulunan Black Kitap Kafe'de gerçekleştirilen etkinlik ile okurların yazarlarla buluşmasına ve kitaplarını imzalatma fırsatı bulmasına imkan sağladı.