Dikkat! Elektrik kesintisi yaşanacak

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş (TREDAŞ) 14 Kasım 2023 Salı günü 09.00- 11.00 saatleri arasında olmak üzere enerji nakil hattı tesis ve yeni elektrik dağıtım merkezi irtibat çalışması yapılacağından dolayı 2 saatlik kesinti uygulanacağını duyurdu.

Dikkat! Elektrik kesintisi yaşanacak
TAKİP ET Google News ile Takip Et

TREDAŞ tarafından, enerji nakil hattı tesis ve yeni elektrik dağıtım merkezi irtibat çalışması nedeniyle elektrik kesintisi yapılacağı belirtildi. 14 Kasım 2023 Salı günü 09.00- 11.00 saatleri arasında olmak üzere Edirne Şehir Şükrüpaşa Mahallesi'nin Süloğlu Sokak ve Su Yolları mevkii yeni yerleşim alanı çalışma süresince enerjisiz kalacak.

Vatandaşlar elektronik aletlerin zarar görmemesi ve önlem alınması için uyarıldı. Elektrikle çalışan aletlerin devreden çıkarılarak, yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği belirtildi. Jeneratör kullananların kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, 3 Fazlı motor kullananların (Asansörü olan binalar, sanayi kuruluşları v.s.), enerji geldikten sonra motor devir yönlerini muhakkak kontrol ederek çalıştırmaları yetkililer tarafından bildirildi. Haber Merkezi

HABER MERKEZİ