Deprem bölgesine gönderilmek üzere odun kesimi gerçekleştirildi

Edirne'de depremzedeler için birçok yardım kampanyası yürütülüyor. Köylerde yaşayan vatandaşlar depremzedeler için Orman İşletme Müdürlüğü tarafından belirlenen alanlardaki odunları keserek ısınmaları için hazırlıyor.

Deprem bölgesine gönderilmek üzere odun kesimi gerçekleştirildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen ve "asrın felaketi" olarak nitelenen depremler nedeniyle Edirne’de birçok yardım kampanyası yürütülüyor. Türkiye’nin dört bir yanında harekete geçen vatandaşlar depremzedelerin yaralarını sarmak için seferber oldu.

Gönüllü vatandaşlar yardım kampanyalarına katılarak depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için yoğun çaba sarf ediyor. Edirne’de gönüllü olarak harekete geçen vatandaşlar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından belirlenen alanlardaki odunları keserek ısınmaları için hazırlıyor.

Vatandaşlar Süleymandanişment, Vaysal, Hacıdanişment, Kalkansöğüt, Hacılar ve Küçünlü köylerinde topladıkları odunların kesimini gerçekleştiriyor. Kesimin ardından paketleme de yapan gönüllü vatandaşlar odunları deprem bölgesine gönderilme üzere toplama merkezlerine götürdü.

Her yaşta vatandaşın destek verdiği kampanyalar Türkiye’nin tek yürek olarak depremzedelerin yaralarının sarılmasına katkı sağlıyor.

Kampanyalara her yaştan vatandaş destek veriyor. Türkiye’nin tek yürek olarak depremzedelerin yaralarının sarılmasına katkı sağlıyor. Barış Karapaça

BARIŞ KARAPAÇA