• Haberler
  • Edirne
  • Büyükdoğancadaki vatandaşlara dolandırıcılık uyarısı

Büyükdoğancadaki vatandaşlara dolandırıcılık uyarısı

Edirne'nin Keşan İlçesine bağlı Büyükdoğanca Köyünde ikamet eden vatandaşlarla bir araya gelen jandarma ekipleri, hırsızlık, telefon ve internet üzerinden dolandırıcılık, saadet zinciri sistemi dolandırıcılığı konuları hakkında bilgilendirme yaptı.

Büyükdoğancadaki vatandaşlara dolandırıcılık uyarısı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Edirne İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sorumluluk bölgesi içerisinde özellikle maddi ve manevi kayıplara neden olan ve akabinde değişik suç olaylarının çıkış noktasını teşkil edebilen dolandırıcılık olaylarının engellenmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Edirne İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Timleri Keşan ilçesine bağlı Büyükdoğanca köyünde ikamet eden vatandaşlarla bir araya geldi.

Toplum Destekli Güvenlik Hizmetleri çerçevesinde hırsızlık, telefon ve internet üzerinden dolandırıcılık, saadet zinciri sistemi dolandırıcılığı konuları hakkında bilgilendirme yapan jandarma ekipleri, köylülerin sorularını da yanıtladı.

Dolandırıcılık ve organize suçlarla mücadele ile ilgili, vatandaşlara yönelik bilgilendirme faaliyetlerine, yine halkın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edileceği belirtildi.

Haber Merkezi

HABER MERKEZİ