Birinci dönem değerlendirmesi ve ikinci döneme hazırlık çalışmaları konuşuldu

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı 1. döneminin değerlendirilmesi ve 2. döneme hazırlık çerçevesinde yapılan çalışmalar Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı başkanlığındaki toplantıda ele alındı.

Birinci dönem değerlendirmesi ve ikinci döneme hazırlık çalışmaları konuşuldu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi. Edirne Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıda müdür yardımcıları ve şube müdürleri hazır bulundu.

2022-2023 Eğitim Öğretim yılı 1. Döneminin Değerlendirilmesi ve 2. Döneme Hazırlık kapsamında yapılan çalışmaların görüşülmesi ile başlayan toplantıda, 2. dönem itibari ile ilimiz genelinde öğrencilere verilecek olan Ücretsiz  Yemek Dağıtımı, Aile Okulu, Başarıyı Artırma Projesi, Ortaöğretimde 10.000 Okul Lisedeyiz Projesi, Okul Öncesinin Yaygınlaştırılması,  Hayat Boyu Öğrenme kapsamında yapılacak iş ve işlemler, Köy Yaşam Merkezlerinin Genel Durumu ve idari iş ve işlemler de dahil olmak üzere eğitim öğretime dair pek çok konu ele alınıp değerlendirildi.

İl Millî Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı, verimli geçen toplantının ardından yaptığı konuşmada, "Eğitimde Türkiye Yüzyılı" hedefleri doğrultusunda Edirne'miz güçlü ve dinamik eğitimci kadrosu ile her yıl eğitim kalitesini daha da yukarılara taşımakta diyerek, Türkiye Yüzyılında ülkemizi daha da yukarılara taşıyacak yarının liderleri olan bugünün sevgili çocuklarının yetiştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek önümüzdeki süreçte gerçekleşecek olan çalışmalarda kolaylıklar diledi.

Haber Merkezi

HABER MERKEZİ