• Haberler
  • Edirne
  • Başkan İba, Enez ve İpsala teşkilat üyeleriyle bir araya geldi

Başkan İba, Enez ve İpsala teşkilat üyeleriyle bir araya geldi

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, İl Başkan Yardımcıları ile birlikte yeni atanan İpsala ve Enez teşkilat üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan İba, Enez ve İpsala teşkilat üyeleriyle bir araya geldi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve beraberindekiler yeni atanan AK Parti Enez İlçe Başkanı Eyüp Soydemir ve AK Parti İpsala İlçe Başkanı Mahmut Tekin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Düzenlenen tanışma toplantısında AK Parti Enez ve İpsala’nın yeni kurulan yönetimleriyle bir araya gelen Başkan İba, Soydemir ile Tekin’e çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

Her iki toplantıda da sıcak ve samimi bir ortamda partililerle sohbet eden İba, tek tek görüşleri dinleyip, teşkilat çalışmaları hakkında bilgi aldı.

“Hep birlikte Enez'imizi ve İpsala’mızı daha parlak bir geleceğe taşıyacağız”

Tarihi, doğası ile öne çıkan Enez ve İpsala’da AK Parti’nin sesini daha gür kılmak için bir arada olduklarını dile getiren Başkan İba, “Enez'imizi ve İpsala’mızı layık olduğu gerçek hizmetlerle tanıştırmak için bir aradayız! Biliyorsunuz önümüzde bir yerel seçim var.

Değerli arkadaşlarım, ben çok eminim! Sizler Başkanımız Eyüp Soydemir ve Mahmut Tekin ile birlikte, Enez'de, İpsala’da ve Edirne'mizde bu yerel seçim sürecinde elini taşın altına sokabilecek isimlersiniz! Var gücümüzle çalışarak! Her gün bir önceki günden daha fazla yorularak! Enez’i, İpsala’yı ve Edirneyi hak ettiği hizmetle buluşturma yolunda formanızın hakkını vereceksiniz... Yürekten inanıyorum ki; Başkanımızla birlikte, tek tek, kapı kapı her bir hemşehrimize gönül belediyeciliğimizi anlatacaksınız! AK Partimizi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep tayyip Erdoğan'ı Bu büyük ve kutlu davayı en güzel şekilde temsil edeceksiniz! Bu yolda, daima sizinleyiz, daima birlikteyiz! Hep birlikte Enez'imizi ve İpsala’mızı daha parlak bir geleceğe taşıyacağımıza yürekten inanıyorum.” Dedi.

Tanışma toplantısının ardından AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti Enez İlçe Başkanı Eyüp Soydemir, ilçeye yeni atanan Enez Kaymakamı Muhammed Emin Tutal’a ziyarette bulundu.

İpsala İlçe Başkanı Mahmut Tekin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay ve Esetçe Belediye Başkanı Cemal Deniz’i makamında ziyaret eden Başkan İba, yapılan çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgi aldı.

 

HABER MERKEZİ